Bezpečné gay seznamování

Bezpečnost na internetu a internetové seznamce

V případě, že užíváte internetové seznamky, prosím berte na vědomí, že se mohou na internetu vyskytovat podvodníci. A proto je důležité se před mini chránit.

Prosím vezměte na vědomí, že:

  1. Každý si může zřídit seznamovací profil a je možné lehce zneužít vytvoření nepravdivého profilu pro získání důvěry druhé osoby a může tak podávat zkreslené informace o své osobě.
  2. Neexistuje možnost odškodnění v případě komunikace s cizím člověkem, který vás chce potkat díky komunikaci na internetu.
  3. U seznamovacího profilu nikomu nesdělujte své příjmení, email, adresu, domovskou adresu, telefonní číslo, místo zaměstnání a jiné důvěrné informace, které by mohla cizí osoba zneužít. Nepokračujte v komunikaci s někým, kdo na vás naléhá o sdělení osobních, finančních nebo jiných důvěrných informací.
  4. Pokud si domluvíte reálné setkání s jiným uživatelem, vždy sdělte někomu z vaší rodiny nebo přátel, kam jdete a kdy se vrátíte. Nepřistupujte na nabídku vyzvednutí cizím člověkem u vás doma. Vždy se dopravte na schůzku sami. Schůzku si sjednejte na veřejném místě, kde je více lidí.
  5. Seznamovací server nebere žádnou odpovědnost za kriminální činy způsobené uživateli a nezodpovídá za jejich činění.