časté otázky gay seznamka

Často kladené otázky:

Jak si vytvořit profil?

Hlavní stránka seznamky  >>>> vstoupit  >>>>> registrace profilu

Vytvoření profilu je velice jednoduché. Kliknete na kolonku vstoupit a vyplníte potřebné údaje, které jsou uvedené v tabulce. Jako například, uživatelské jméno, heslo, email a další. Pokud již jiný uživatel používá uživatelské jméno, které chcete registrovat, je nutné uvést jiné, jinak vás tento formulář nepustí k dalšímu kroku, kde můžete uložit svou profilovou fotku (doporučujeme nahrát fotku vašeho obličeje nebo postavy. Profil pak vypadá daleko důvěryhodněji.). Vytvoření profilu je zcela zdarma a jeho platnost je neomezená.

Musím platit za členství na stránkách seznamky?

Platit samozřejmě nemusíte, ale budete tak mít možnost využívat veškeré funkce služby Lookforgay.com.  Automaticky vám bude přiděleno členství FREE, kde můžete zasílat emaily uživatelům, kteří vás zaujali, i další užitečné věci.

Kolik můžu zaslat zpráv?

V případě, že máte členství FREE, můžete denně zaslat dva emaily jiným uživatelům. Pokud máte členství GOLD je tato funkce neomezená a zpráv můžete zaslat, kolik chcete.

Zobrazování profilů.

U členství FREE můžete za den prohlédnout tři profily jiných uživatelů. Pro členství GOLD je tato funkce neomezená.

Co jsou to kredity?

Kredity slouží pro používání některých prémiových funkcí. Při registraci získáte 20 kreditů zdarma a můžete za ně zasílat zprávy, přidávat videa, fotografie, hudbu, vkládat příspěvky do blogu, vstoupit do chatu a další…

Jak získat více kreditů?

Více kreditů můžete získat mnoha způsoby. Za každý den, kdy jste navštívili svůj profil, získáváte zdarma 2 kredity, za odpověď na anketní otázku získáte 5 kreditů, za pozvání přítele na Lookforgay.com získáte 20 kreditů a v den vašich narozenin dostanete 10 kreditů zdarma.

Další možností je nákup kreditů a to 200 za,- Kč a 100 kreditů za,- Kč. Díky těmto kreditům můžete využívat veškerých výhod, které stránka nabízí i v případě, že nechcete platit měsíční členství GOLD. Samozřejmě je to omezeno počtem kreditů, které vlastníte.

Jak získám členství GOLD?

Členství GOLD získáte po zaplacení členského příspěvku 199,- Kč za měsíc a to prostřednictvím bezpečné platební brány PAYPAL, kde můžete zaplatit více jak 160 druhy platebních karet, kreditních karet nebo pomocí emailu, pokud vlastníte účet u paypal.com (elektronické peněženky). Učinit tak můžete ve svém profilu, kde kliknete na členství v pravé části stránky, a zobrazí se vám tabulka s možností získání členství GOLD, díky kterému můžete využívat veškeré funkce, které naše stránka nabízí.

Proč mám opět členství FREE když jsem měl členství GOLD?

Pokud se Vám přepnulo členství GOLD na členství FREE, je to z důvodu vypršení platnosti členství GOLD. Toto členství se platí měsíčně nebo po třech měsících, dle toho jakou variantu jste si při placení zvolili. Po uplynutí lhůty jste automaticky převedeni do členství FREE. Další možností je vypršení lhůty promo akce, díky které jste získali členství GOLD. Ne propagačního kódu na členství GOLD či TRIAL členství.

Proč mi byla vymazána fotka z profilu?

Fotka může být vymazána z důvodů porušení některých provozních podmínek uvedených v obchodních podmínkách pro používání stránek Lookforgay.com. nebo proto, že na ní je osobu mladší 18 let, či cokoli co by mohlo porušovat zákony ČR nebo výrazným způsobem nesouviselo s obsahem stránek a to například fotky vlastněny třetí osobou, propagace firemní značky, fotky dětí , fotky zbraní, fotky propagující pedofilii a další... Berte na vědomí, že jakýkoli obsah uveřejněný uživatelem na těchto stránkách podléhá zákonu, a proto jakékoli jejich porušování může být oznámeno příslušným orgánům a policii ČR. Proto ve svém zájmu dávejte pozor na zveřejňování takových fotek.

Proč mě bylo vymazáno video, které jsem přidal?

Video bude vymazáno, pokud bude uznáno jako reklama, či jako propagace firmy. Stejně jako u fotografií nesmí video propagovat trestné sexuální chování, propagaci extrémistických skupin, děti a další věci, které by porušovaly zákony ČR.

Zaplatil jsem členství GOLD, ale už ho nechci, vrátíte mi peníze?

Bohužel po zaplacení členství GOLD stránky (seznamka) nevracejí peníze v případě, že se vám služba nebude líbit. Využijte proto členství na zkoušku TRIAL, abyste si mohli vyzkoušet, jak stránka funguje za výrazně nízkou cenu a až potom využijte placené členství GOLD. Na vrácení peněz máte nárok v případě, že bude služba nefunkční nebo Lookforgay.com jinak poruší smluvní podmínky. Podrobnosti najdete v provozních podmínkách a obchodních podmínkách.

Registrace zdarma?

Registrace je zcela zdarma bez jakýchkoli finančních závazků. Po registraci získáte členství FREE a můžete využívat služby stránek Lookforgay.com. Více Informací na toto téma naleznete v odstavci (Kredity)

Jakou hudbu, videa a fotky mohu přidávat?

Hudbu, videa a fotky můžete přidávat jakékoli v případě, že neporušují pravidla pro používání stránek Lookforgay.com. Více informací na toto téma naleznete v odstavci (Proč mi bylo vymazáno video . viz výše)

Kde získám bannery a odkazy pokud jsem se registroval do Affilate programu?

Po tom co se zaregistrujete do Affilate programu (provizního programu) bude vám automaticky zaslán Email, který obsahuje dva Html kódy, které si přidáte na své stránky a začnete s námi vydělávat peníze. Více bannerů najdete zde.. , zkopírujte si obrázek a vložte ho na své stránky, ale nezapomeňte do odkazu přidat unikátní kód viz.( ?aff_id=1) odkaz tak bude vypadat nějak takto (http://(seznamka)/?aff_id=1 to je Html  <A HREF=http://(seznamka)/?aff_id=1(zde je nutno vyměnit vaše unikátní ID a vymazat tento text.)>).     Přihlásit se do Affilate programu se můžete zde http://(seznamka)/affiliate/affiliate_login.php . Na domovské stránce Affilate programu nenajdete reklamní bannery. V případě, že budete chtít jiný rozměr banneru než takový, který jste našli na stránce zde http://(seznamka)/affiliate.php nebo, které jste dostali emailem, kontaktujte nás na email info@rubcon.com .

Kdy mi budou vyplaceny provize z Affilate programu?

Provize jsou vypláceny jednou za měsíc, pokud dosáhnou minimální výše 1000,- Kč. V případě, že nedosáhnete za měsíc této částky, peníze vám budou vyplaceny v měsíci, kdy vaše celková provize dosáhne částky 1000,- Kč. To znamená, pokud se zaregistrujete v lednu a výše 1000,- Kč dosáhnete 3. dubna, peníze vám budou odeslány na začátku měsíce května. A to v den zúčtovaní, což je desátý den v měsíci.

Upozornění: u affilate účtu je nutno uvést číslo účtu, na  který vám částku zašleme.

Proč mi byl pozastaven účet?

Účet vám mohl být pozastaven z důvodů hrubého porušení provozních podmínek pro užívání služby (seznamka)

Jak nahrát video do profilu?

Videa můžete vkládat tak zvaným Embed kódem nebo nahrát své vlastní a to až do maximální velikosti 25MB. Maximální počet videí je 10.

Jsem 17 let. Mohu být členem tohoto webu?

Ne! Musíte být starší 18 let! Členství je pod 18 let z důvodů ochrany mládeže není povoleno!
 

Jak mohu smazat svůj účet?

Přihlásit se svými přihlašovacími údaji. V hlavní stránce vašeho profilu klikněte na políčko „upravit profil“ , zobrazí se vám tabulka, kde můžete upravit veškeré informace, které jste zadali. V úplně spodní části tohoto formuláře najdete nápis „smazat profil“ , kliknutím na tento odkaz můžete zcela smazat váš profil se všemi informacemi o vás včetně veškerého obsahu, který jste vložili.

Přihlaste se do profilu >>>> upravit profil >>>> v dolní části stránky link >>>> zrušit profil

 

Proč je moje IP adresa bude uložena?

Z bezpečnostních důvodů a aby se zabránilo zneužití vaší IP adresy budou uloženy pouze po dobu trvání svého členství v naší databázi.

Odhlášení  z newslatteru

Chcete-li již dále nedostávat emaily z našich stránek s návrhy partnerů, oznámení a dalších emailů, které dostáváte díky registraci na našich stránkách přihlašte se do svého profilu a klikněte na tlačítko nástěnka v horním menu. Otevře se vám spodní menu kde kliknete na tlačítko