Nápověda

Profil

Jak si vytvořit profil?

Vytvoření profilu je velice jednoduché. Kliknete na kolonku vstoupit a vyplníte potřebné údaje, které jsou uvedené v tabulce. Jako například:  uživatelské jméno, heslo, email a další. Pokud již jiný uživatel používá uživatelské jméno, které chcete registrovat, je nutné uvést jiné, jinak vás tento formulář nepustí k dalšímu kroku, kde můžete uložit svou profilovou fotku (doporučujeme nahrát fotku vašeho obličeje nebo postavy. Profil pak vypadá daleko důvěryhodněji.). Vytvoření profilu je zcela zdarma a jeho platnost je neomezená.

Registrace zdarma?

Registrace je zcela zdarma bez jakýchkoli finančních závazků. Po registraci získáte členství FREE a můžete využívat služby stránek Golfpartners.cz. Více Informací na toto téma naleznete v odstavci (Kredity)

 

Jak se přihlásit na server?

Pro přihlášení na server stačí stisknout tlačítko „přihlásit se“ na hlavní stránce

Jak se registrovat na server?

Po vstupu na stránky stiskněte tlačítko „vstoupit“ a budete přesměrování na tabulku, kde vyplníte potřebné údaje, které jsou označené hvězdičkou, a po dokončení druhé kroku registrace se automaticky dostanete do vašeho nového profilu.

Je nahrání fotografie povinné?

Nahrání fotografie není povinné, ale důrazně doporučujeme nahrát svou fotografii, díky které o sobě můžete mnohé říci. Nahrávejte fotografie nejlépe vaší osoby včetně obličeje a ramen. Nepoužívejte fotografie, na kterých je více lidí, jelikož ze zákona byste museli mít jejich souhlas pro zveřejnění takové fotografie. Díky fotografii dostane váš profil větší důvěryhodnost.

Proč musím být VIP členem, abych mohl využívat veškeré funkce serveru (seznamka)?

Server (seznamka) se snaží svými službami zprostředkovat seriózní informace a kontakty na ostatní uživatele a zamezit co nejvíce spamerům, podvodníkům a neseriózním uživatelům přístup k vašim informacím poskytnutých na serveru (seznamka) . Chceme také zabránit velkému počtu uživatelů, kteří chtějí pouze prohlížet fotografie a jiné informace a chtějí pouze škodit či neoprávněně propagovat své služby a produkty.

Nutnost platby VIP členství?

Pokud nebudete VIP členem nebudete mít možnost využívat veškeré služby serveru (seznamka) a to ani prohlížet fotografie uživatelů, přispívat ve fóru nebo odesílat interní zprávy a další funkce.

Způsoby platby VIP členství?

Zatím je možnost zaplatit VIP členství pomocí služby paypal.com . paypal.com je celosvětová zabezpečená platební brána, která umožňuje platit po internetu více jak 150 způsoby. Můžete tak zaplatit platební kartou, kreditní kartou, emailem a dalšími způsoby. Pro platbu přes službu paypal.com nemusíte být registrovaní u paypal.com, stačí vyplnit údaje o vaší osobě a platební metodě a členství vám bude připsáno během několika minut.

Další možností platby za VIP členství je převodem na účet provozovatele. Pro platbu převodem potřebujete uvést své uživatelské jméno, které jste registrovali na serveru (seznamka) abychom mohli přidat VIP členství pro správný profil. Pokud chcete zvolit platbu převodem kontaktujte nás na info@rubcon.com  a zašlete nám tyto údaje:

Jméno a příjmení

Uživatelské jméno profilu

Délka VIP členství

 

Poté vám do dvou dnů naši operátoři odešlou emailem variabilní symbol platby, který bude nutno uvést při platbě. Díky tomuto variabilnímu symbolu budeme moci přiřadit VIP členství. VIP členství vám bude připsáno do dvou dnů od přisání peněz na náš účet.

Kolik stojí VIP členství?

Ceník členství

 

Muž, žena, skupina, pár

 

30 dnů

 

 

 

 

 

 

 

 

Ceny jsou uvedeny v CZK (Česká koruna)  - členství se automaticky neprodlužuje. Po uplynutí předplatného se členství automaticky nastaví na základní členství „FREE“

 

 

Z jakého důvodu může být můj účet smazán nebo zablokován přístup do mého profilu?

V případě, že porušíte pravidla serveru dostanete upozornění na porušení pravidel serveru. V případě, že budete opakovaně porušovat pravidla serveru nebo platné zákony ČR, bude vám profil okamžitě zablokován bez jakékoli náhrady či práva na náhradu či vrácení peněz z předplatného VIP členství.

 

Musím uvádět pravdivá data o své osobě?

Pro registraci svého profilu prosím uvádějte své skutečné jméno. Nemusíte uvádět příjmení, ale vaše skutečné jméno udělá váš profil o mnoho důvěryhodnější. V případě, že platíte VIP členství,  budete muset při platbě uvést své osobní údaje potřebné pro provedení platby. Tyto údaje však nebudou nikde zveřejněny ani poskytnuty třetím osobám. Jsme registrování u úřadu pro ochranu osobních údajů a veškeré osobní údaje jsou chráněny a nejsou v žádném případě poskytovány třetím osobám či pro reklamní účely.

 

Co se stane s profilem po uplynutí předplatného VIP členství?

Po uplynutí předplatného VIP členství se profil automaticky přepne na základní profil „FREE“ a služby budou omezeny na toto základní členství

 

Mohu smazat svůj profil (účet) na serveru?

Svůj profil můžete na serveru kdykoli a bez udání důvodu odstranit. Buď přímo na stránce profilu po kliknutí na „upravit profil“ , pak  v úplně dolní části stránky najdete tlačítko „zrušit profil“ nebo odesláním požadavku o smazání profilu emailem na

Jsou má data v bezpečí?

Veškerá dat jsou uložena na serveru v zašifrované formě a tak jsou veškerá data v bezpečí. Máme antispamovou bránu, bezpečnostní bránu proti útoků hackerů a všechny data jsou uložena v bezpečně zašifrovaných souborech.

Může administrátor číst mé zprávy?

Nikdo z administrátorů nemůže číst zprávy mezi uživateli anebo zjišťovat intimní informace o uživateli, jelikož všechny data jsou zašifrované, aby byli anonymní a v bezpečí.

Zapoměli jste heslo a nevíte si rady?

V případě, že jste zapomněli heslo se nic neděje. Na stránce pro přihlášení je tlačítko s textem „zapomenuté heslo“ , budete vyzváni k zadání emailové adresy, kterou jste uvedli při registraci a heslo vám bude znovu zasláno na emailovou adresu.

Kam se mohu obrátit s dotazem nebo problémem ohledně serveru ?

S jakýmkoli problémem či dotazem se vám pokusíme poradit na emailu naší zákaznické podpory nebo můžete využít formuláře po kliknutí na odkaz v dolním menu „kontakt“, kde si můžete vybrat, koho chcete kontaktovat a odeslat nám zprávu pomocí vyplněného formuláře.

 

 

Funkce webu

Jaké jsou funkce serveru ?

Google +

Díky nové službě Google+ můžete pozvat daleko více nových členů na váš profil.

Google mapy online uživatelů

Díky funkci google maps vidíte, kde se nacházejí online uživatelé serveru.

Integrace sociálních medií

Umožňuje členům sdílet obsah stránek prostřednictvím sociálních médií (Facebook,Twitter, Google+).

Speed dating

Umožňuje navázat nové vztahy a přátelství díky nové a zábavné formě speed dating.

Nahrávání muziky

Umožňuje nahrát vaší oblíbenou hudbu z vašeho počítače a sdílet jí s ostatními uživateli.

Vytvoření skupiny

Umožňuje uživatelům vytvořit si skupinu pro sdílení zážitků, vztahů a dalších. Je možné vytvořit jak soukromou, tak veřejnou skupinu, do které se mohou připojit uživatelé, kterým k tomu dáte možnost. Připojit se budou moci na základě pozvání nebo zcela zdarma každý. Možnost nahrání fotografie pro propagaci skupiny.

Fotoalba

Umožňuje uživatelům vkládat a spravovat fotoalba a galerie.

Fórum

Vytvoření nástěnky, kam je možné vkládat fotografie, připojovat soubory a odesílat veřejné či soukromé zprávy.

Systém kreditů pro bezplatné používání funkcí

Umožňuje uživatelům získávat kredity za přihlášení, odpovídání v anketě atd., které pak lze použít na nákup služeb serveru jako je odesílání emailů, prohlížení fotek, odesílání dárků atd. aniž byste museli platit VIP členství.

Členské zprávy

Členové mohou nahlásit závadný obsah administrátorovi. Nahlásit jiného uživatele, o kterém si myslíte, že porušuje pravidla serveru.

Inzerce

Zcela bezplatná soukromá nekomerční inzerce. Administrátor může nastavit manuální či automatické schválení inzerátu.

Záložky

Možnost záložky zajímavého profilu.

Přehrávač

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu vkládáním kódů z populárních zdrojů hudby, jako jsou Spool.fm a další…

Wisiwyg editor

Wisiwyg (what you se is what you get). Funkce zapíná vytváření blogů a vlastní stránky do uživatelsky přívětivé a intuitivní formy s plně integrovaným profesionálním wysisyg editorem.

Rozšířené vyhledávání

Nabízí možnost rozšířeného hledání dle kriterií

Online hry zdarma

Single a multiplayer hry pro členy na jednom míst, online poker, domino a další hry zcela zdarma

Kdo si prohlížel můj profil

Zobrazí uživatele, kteří si prohlíželi váš profil a kolikrát si profil zobrazili

Virtuální dárky a suvenýry

Díky možnosti zasílání virtuálních dárků můžete vyjádřit své sympatie ostatním uživatelům.

Akce

Umožňuje členům vytvářet události s fotkou a popisem. Kalendář akcí a seznam zobrazování.

Online chat

Seznam nabízí možnost online chatu v mnoha tematických místnostech pro své členy.

Sestavitelný profil

AJAX se systémem drag´n´drop rozhraní pro vytváření vlastní profilové stránky.

Status profilu

Členové mohou chránit své soukromí tím, že je jejich profil soukromý nebo veřejný.

Klíčová slova

Členové mohou označit svůj obsah, jako jsou fotografie, videa a blogy, klíčovým slovem, podle kterého ho mohou ostatní uživatelé lépe najít.

Block list

Možnost blokovat členy aby se jste mohli zabránit určitým členům zasílat zprávy, zvát vás na chat či odesílat vám dárky.

Hodnocení Foto-video-blogu

Rychlé a zábavné hodnocení veškerého obsahu.

Zaslání profilu známému

Možnost odeslání zajímavého profilu svým známým pomocí emailu.

Úplnost profilu

Tato funkce ukazuje ostatním uživatelům, z kolika procent máte vyplněný profil.  Součástí profilu je mnoho volitelných políček k vyplnění jako je vaše nejlepší scóre, oblíbené místo atd.

Zprávy

Vnitřní komunikační systém vhodný jako kontaktní centrum. Vylepšené uživatelské rozhraní. Možnost začít nové konverzace přímo z poštovní schrány. Stačí odeslat kliknutím na tlačítko „odeslat“. Interní soukromá pošta.

Obsah chráněný heslem

Svůj obsah si můžete chránit heslem.

Zbrazení profilů dle kriteríí „matchmaking“

Díky rozšířenému vyhledávání profilů si můžete najít uživatele dle vašich kritérií.

Shoutbox „rychlé zprávy“

Rychlé a jednoduché zprávy pomocí shoutbox chatu. Chcete ostatním sdělit nejnovější informace nebo dát o sobě vědět. Pak je shoutbox ideální místo pro krátké zprávy.

Sdílení videa

Umožnuje sdílet video z mnoha oblíbených komunitních stránek. Jako jsou například youtube.com, metacafe, myspace atd…

Blogování

Plně funkční blog pro všechny členy. Pomocí blogů můžete přidávat jakýkoli obsah, který budete sdílet s ostatními.

Návštěvní kniha

Návštěvní kniha ve vašem profilu, která dává možnost komentovat a vkládat zprávy od ostatních uživatelů.

Ankety

Odpovídejte v anketě a pomozte ostatním získat názor na věci i ostatním. Díky odpovědi v anketě získáte zdarma kredity, které pak můžete použít pro nákup funkcí serveru.

Přátelé

Přímo v profilu vidíte své přidané přátelé, se kterými jste se spřátelil či jste akceptoval jejich zájem o přátelství.

 

 

Jak pracovat se seznamkou

Jak přidat komponent?

Komponenty slouží k přidání funkce na stránku vašeho profilu. Například Google mapy, video, muzika a další. Kliknutím na tlačítko „přidat komponent“ v pravém horním rohu na profilové stránce se vám zobrazí vyskakovací okno a kliknutím na jeden z komponentů se přidá automaticky nová sekce do vaší profilové  stránky.

Mapa google on-line uživatelů

Mapa google zobrazuje v reálném čase místo, kde se nacházejí přihlášení uživatelé. Můžete si tak udělat dokonalou představu,  kde se nacházejí ostatní uživatelé, kteří jsou online.

Jak přidat video?

V levém menu vašeho profilu najdete tlačítko „přidat video“, po kliknutí na toto tlačítko se dostanete na stránku, kde můžete na pravé straně stránky nahrát vaše video či vložit video tzv. „embed“ codem z oblíbených serverů jako je youtube.com a další

Mohu vkládat komerční články a odkazy?

Na stránky není možné vkládat reklamní články a odkazy pokud jste registrování jako soukromá osoba. Varianty propagace najdete v sekci „nápověda“, „pro kluby“, „pro golfové obchody“ a „pro trenéry“.

Musím platit za členství na stránkách?

Platit samozřejmě nemusíte, ale  nebudete tak mít možnost využívat veškeré funkce služby Golfpartners.cz.  Automaticky vám bude přiděleno členství FREE, kde můžete zasílat emaily uživatelům, kteří vás zaujali, i další užitečné věci.

Kolik můžu zaslat zpráv?

V případě, že máte členství FREE, můžete denně zaslat dva emaily jiným uživatelům. Pokud máte členství GOLD je tato funkce neomezená a zpráv můžete zaslat, kolik chcete.

Zobrazování profilů.

U členství FREE můžete za den prohlédnout tři profily jiných uživatelů. Pro členství GOLD je tato funkce neomezená.

Co jsou to kredity?

Kredity slouží pro používání některých prémiových funkcí. Při registraci získáte 20 kreditů zdarma a můžete za ně zasílat zprávy, přidávat videa, fotografie, hudbu, vkládat příspěvky do blogu, vstoupit do chatu a další…

Jak získat více kreditů?

Více kreditů můžete získat mnoha způsoby. Za každý den, kdy jste navštívili svůj profil, získáváte zdarma 2 kredity, za odpověď na anketní otázku získáte 5 kreditů, za pozvání přítele na Golfpartners.cz získáte 20 kreditů a v den vašich narozenin dostanete 10 kreditů zdarma.

Další možností je nákup kreditů a to 200 za ,- Kč a 400 kreditů za ,- Kč. Díky těmto kreditům můžete využívat veškerých výhod, které stránka nabízí i v případě, že nechcete platit měsíční členství GOLD. Samozřejmě je to omezeno počtem kreditů, které vlastníte.

Jak získám členství GOLD?

Členství GOLD získáte po zaplacení členského příspěvku 399,- Kč za měsíc a to prostřednictvím bezpečné platební brány PAYPAL, kde můžete zaplatit více jak 160 druhy platebních karet, kreditních karet nebo pomocí emailu, pokud vlastníte účet u paypal.com (elektronické peněženky). Učinit tak můžete ve svém profilu, kde kliknete na členství v pravé části stránky, a zobrazí se vám tabulka s možností získání členství GOLD, díky kterému můžete využívat veškeré funkce, které naše stránka nabízí.

Proč mám opět členství FREE když jsem měl členství GOLD?

Pokud se Vám přepnulo členství GOLD na členství FREE, je to z důvodu vypršení platnosti členství GOLD. Toto členství se platí měsíčně nebo po třech měsících, dle toho jakou variantu jste si při placení zvolili. Po uplynutí lhůty jste automaticky převedeni do členství FREE. Další možností je vypršení lhůty promo akce, díky které jste získali členství GOLD.

Proč mi byla vymazána fotka z profilu?

Fotka může být vymazána z důvodů porušení některých provozních podmínek uvedených v obchodních podmínkách pro používání stránek Golfpartner.cz. nebo proto, že na ní je osoba mladší 18 let, či cokoli co by mohlo porušovat zákony ČR nebo výrazným způsobem nesouviselo s obsahem stránek a to například fotky vlastněny třetí osobou, propagace firemní značky, fotky dětí , fotky zbraní, fotky propagující pedofilii a další... Berte na vědomí, že jakýkoli obsah uveřejněný uživatelem na těchto stránkách podléhá zákonu, a proto jakékoli jejich porušování může být oznámeno příslušným orgánům a policii ČR. Proto ve svém zájmu dávejte pozor na zveřejňování takových fotek.

Proč mě bylo vymazáno video, které jsem přidal?

Video bude vymazáno, pokud bude uznáno jako reklama, či jako propagace firmy. Stejně jako u fotografií nesmí video propagovat trestné sexuální chování, propagaci extrémistických skupin, děti a další věci, které by porušovaly zákony ČR.

Zaplatil jsem členství GOLD, ale už ho nechci, vrátíte mi peníze?

Bohužel po zaplacení členství GOLD stránky nevracejí peníze v případě, že se vám služba nebude líbit. Využijte proto členství na zkoušku TRIAL, abyste si mohli vyzkoušet, jak stránka funguje za výrazně nízkou cenu a až potom využijte placené členství GOLD. Na vrácení peněz máte nárok v případě, že bude služba nefunkční nebo Golfpartners.cz jinak poruší smluvní podmínky. Podrobnosti najdete v provozních podmínkách a obchodních podmínkách.

Jakou hudbu, videa a fotky mohu přidávat?

Hudbu, videa a fotky můžete přidávat jakékoli v případě, že neporušují pravidla pro používání stránek Golfpartners.cz. Více informací na toto téma naleznete v odstavci (Proč mi bylo vymazáno video . viz výše)

 

Jak smazat nahrané soubory?

U veškerých nahraných fotografií, videí a dalších informací, které jste nahráli je tlačítko „odstranit“ a tak můžete bez problému odstranit téměř veškeré informace, které jste serveru poskytli.

Mohu využívat server (seznamka)  pro propagaci svých služeb?

Jako uživatel muž, žena, skupina nebo pár nemáte povoleno vkládat reklamní články, fotografie a videa propagačního charakteru. Stejně jako případné reklamní články nebo jakékoli ovlivňování či nabádání členů na využívání služeb souvisejících s jinými službami než služeb serveru (seznamka) je zakázáno. V případě, že chcete propagovat své služby či produkt,  registrujte se prosím jako golfový klub, trenér golfu nebo golfový obchod.

Proč jsou některé symboly zakázané a které to jsou?

Na serveru (seznamka) jsou z důvodů ochrany proti spamům a dalším nežádoucím prvkům zakázány některé symboly jako například (@, www. A další).

Co není na serveru    povoleno?

Na serveru je zakázáno propagovat nezákonné činnosti, propagovat pornografii, pedofilii, věci které jsou v rozporu se zákony České republiky. Přidávat fotky, texty a jiné materiály třetích osob nebo materiály na které nemáte autorská práva. Provozovatel nijak neručí za zveřejněné fotografie, videa a texty přidané uživateli serveru. O porušování zákonů budeme informovat příslušné státní orgány. V případě, že budeme požádáni příslušnými státními orgány o vydání osobních údajů uživatele, který porušuje zákon,  bude tak učiněno neprodleně. Proto  prosím buďte opatrní v přidávaní jakéhokoli souboru či textu.

Proč mi byl pozastaven účet?

Účet vám mohl být pozastaven z důvodů hrubého porušení provozních podmínek pro užívání služby

Jak nahrát video do profilu?

Videa můžete vkládat tak zvaným Embed kódem nebo nahrát své vlastní a to až do maximální velikosti 25MB. Maximální počet videí je 10.

Jsem 17 let. Mohu být členem tohoto webu?

Ne! Musíte být starší 18 let! Členství je pod 18 let z důvodů ochrany mládeže není povoleno!
 

Jak mohu smazat svůj účet?

Přihlásit se svými přihlašovacími údaji. Klepněte na tlačítko Odstranit v uživatelském menu, klepněte na účet a postupujte podle pokynů tam.
 

Proč je moje IP adresa bude uložena?

Z bezpečnostních důvodů a aby se zabránilo zneužití vaší IP adresy budou uloženy pouze po dobu trvání svého členství v naší databázi.

Odhlášení  z newslatteru

Chcete-li již dále nedostávat emaily z našich stránek s návrhy partnerů, oznámení a dalších emailů, které dostáváte díky registraci na našich stránkách přihlašte se do svého profilu a klikněte na tlačítko nástěnka v horním menu. Otevře se vám spodní menu kde kliknete na tlačítko nastavení a otevře se vám nabídka, kde je možné se odhlásit z odesílání emailů.

 

Vydělávejte s naší seznamkou

Vydělávejte s námi díky Affiliate programu

Registrujte se jako partner a získejte peníze navíc díky našemu affiliate programu, kde získáte extra příjem díky návštěvnosti vašich webových stránek. Získejte peníze za každé kliknutí na náš banner, za každého registrovaného nového člena, kterého jste přivedli a získejte provizi až 40% z každé provedené platby za člena, kterého jste přivedli na naše stránky. Stačí se registrovat kliknutím na odkaz „affiliate program“ ve spodním menu www stránek.

Kde získám bannery a odkazy pokud jsem se registroval do Affilate programu?

Po tom co se zaregistrujete do Affilate programu (provizního programu) bude vám automaticky zaslán email, který obsahuje dva Html kódy, které si přidáte na své stránky a začnete s námi vydělávat peníze. Více bannerů najdete zde.. , zkopírujte si obrázek a vložte ho na své stránky, ale nezapomeňte do odkazu přidat unikátní kód viz.( ?aff_id=1) odkaz tak bude vypadat nějak takto (http:// (seznamka)/?aff_id=1 to je Html  <A HREF=http:// (seznamka)/?aff_id=1(zde je nutno vyměnit vaše unikátní ID a vymazat tento text.)>).     Přihlásit se do Affilate programu se můžete zde http:// (seznamka)/affiliate/affiliate_login.php . Na domovské stránce Affilate programu nenajdete reklamní bannery. V případě, že budete chtít jiný rozměr banneru než takový, který jste našli na stránce zde http://www. (seznamka)/affiliate.php nebo, které jste dostali emailem, kontaktujte nás na email.

Kdy mi budou vyplaceny provize z Affilate programu?

Provize jsou vypláceny jednou za měsíc, pokud dosáhnou minimální výše 1000,- Kč. V případě, že nedosáhnete za měsíc této částky, peníze vám budou vyplaceny v měsíci, kdy vaše celková provize dosáhne částky 1000,- Kč. To znamená, pokud se zaregistrujete v lednu a výše 1000,- Kč dosáhnete 3. dubna, peníze vám budou odeslány na začátku měsíce května. A to v den zúčtovaní, což je desátý den v měsíci.

Upozornění: u affilate účtu je nutno uvést číslo účtu, na  který vám částku zašleme.

Navazování kontaktu s uživateli

Jak navázat kontakt s ostatními uživateli na serveru (seznamka) ?

Pokud vás z  někdo uživatelů serveru  zaujme,  je více možností jak navázat kontakt.

  1. Odeslat žádost o přátelství – díky této žádosti máte možnost ověřit si, jestli jste uživatele zaujal. Pokud bude žádost o přátelství přijata, přejděte k dalšímu kroku
  2. Odeslání interní soukromé zprávy – pokud chcete uživatele kontaktovat přímo, máte možnost zaslat interní zprávu, kterou nebudou mít možnost číst ostatní uživatelé.
  3. Odesláním dárku stisknutím tlačítka „odeslat dárek“ – dostanete na výběr z několika dárků, které můžete uživateli, který vás zaujal odeslat.